אודות

הסיפור עלי, דר' אלכס פינחסוב

תמיד הייתי בחור ריאלי, שאוהב ללמוד ולעזור לאנשים. הרגשת הסיפוק והאושר שלי כשאני עושה משהו שמשנה משהו בחיים של אנשים אחרים לטובה, זה מה שרציתי מהחיים שלי.

רפואה ומדע תמיד עניין אותי וכשחיברתי הכל הבנתי שאני יכול למצוא את כל זה ברפואת השיניים. לעסוק ברפואה ולגרום לאנשים לחייך שוב.

סיימתי את לימודי כרופא שיניים ועברתי את הבחינות בהצלחה. עברתי הרבה הכשרות ולימודים נוספים כדי להעשיר את הידע שלי ולתת למטופלים שלי את הטיפול הטוב ביותר.

כמובן בעידן שלנו הכל גדל ומשתנה מהר מאוד ולכן גם אנחנו איתו. ובתור רופא אני יודע שהלימודים לעולם לא נפסקים.

מבחינתי אני קודם כל רופא, אני צריך לדאוג למטופל שלי מכל הלב שלי, כמו שהייתי רוצה שידאגו לי אם אני הייתי מטופל שמגיע לרופא שיניים.

מולי יושבים אנשים, והם רוצים לדעת שהם בידיים טובות, וזה מה שאני רוצה שהם יבינו.

אני לא רואה את עצמי בתור הרופא השיניים הסטנדרטי. אין לי תחום יחיד ברפואת השיניים שאני עוסק בו. אני מייעץ ומטפל ברוב התחומים, והיופי שאני גם משלב בינהם כדי להגיע לתוצאה אופטימלית.

פתיחת A.B Dent זו הדרך שבא אני רוצה לממש את הדרך שלי.

המטרה של A.B Dent להוציא מטופלים עם חיוך מושלם ובריא. ולהדריך אותם איך לשמור על עצמם בצורה הטובה ביותר כדי להמנע מבעיות שיניים, לגרום להם לדעת שהבית של השיניים שלהם זה פה.

אחד הדברים שחשוב לי שהמטופלים שלי יבינו זה שלגנטיקה ברוב המקרים יש השפעה מינימלית על בעיות השיניים, לרוב לא מעבר ל 5%, ובכל בעיה ניתן לטפל בדרכים הנכונות. בימינו אפשר להוציא את הגנטיקה מהמשוואה כמעט בכל המקרים.

לכן עם הטיפולים הנכונים וההדרכה המתאימה אפשר להינות משיניים בריאות ויפייפיות.

ב A.B Dent משתמשים במכשור טכנולוגי מתקדם, שיטות טיפול מתקדמות וחומרים ברמה ואיכות גבוהה. המטרה לתת מענה לכל בעיה.

בקרו אותנו במרפאה

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהמרפאה
הצוות והכלים שלנו

הסיפור שלי, ד"ר בת-אל פינחסוב

נתינה ועזרה לאחרים היא חלק מחיי, הידיעה שאני יכולה  לעזור לאדם אשר נמצא במצוקה רפואית גורמת לי גאווה וסיפוק רב.

כבר בתחילת לימודי הרפואה הרגשתי שהתמקצעות ברפואת הפה תעזור לי להגשים את שאיפותיי ואת רצונותיי לסייע במהירות הרבה ביותר לאדם אשר זקוק לעזרה רפואית.

נתינת שירות במרפאה עצמאית עוזרת לי להגשים את הרצון החשוב ביותר, שהוא לספק שירות אדיב וטיפול ברמה הגבוהה ביותר שניתן תוך שימוש בחומרים איכותיים שיגרמו למטופל לצאת עם שיניים בריאות יותר חיוך יפה ולבן יותר.

לי ולאחי יש שאיפות משוטפות, יש לנו מטרה, להביא דרך מיוחדת לרפואת השיניים, שבא נוכל לעזור לאנשים, לתת להם את ההרגשה שבידיים שלנו הם יכולים להיות רגועים. אנחנו רואים שרפואת השיניים חשובה לא פחות מכל רפואה אחרת.

כל מטופל שמגיע אלינו מקבל יחס והקשבה, כדי שנוכל לדעת מה באמת הבעיה שלו, אדם זה לא מכונה שמגיעה לטיפול.